800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANORAMA

Vila je postavena na kopci, který se zvedá nad centrem městečka Plakias. Na pláž Skinos se dostanete asi po 8 minutách, na pláž Plakias asi po 15 minutách. Centrum městečka s tavernami a s nákupními možnostmi je vzdáleno asi 6 minut chůze.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní (nebo dárek CK) a večeří (taverna Mousses)

Poloha

vila je postavena na kopci, který se zvedá nad centrem letoviska Plakias. Na pláž Skinos se dostanete asi po 8 minutách, na pláž Plakias asi po 15 minutách. Centrum letoviska s tavernami a nákupními možnostmi je vzdáleno asi 6 minut chůze.

Ubytování

budova je pod úrovní cesty a je doslova vklíněna do svahu. Studia v přízemí jsou situována k bazénu, v prvním patře pak směrem k moři a jejich terasy, stejně tak jako terasy v přízemí, navazují na travnatý pozemek. Pouze studia ve druhém patře jsou nad úrovní terénu. Prostorná dvoulůžková studia s přistýlkou jsou dobře vybavena. Některá mají výhled na moře, jiná pak na bazén s barem nebo do olivových zahrad. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), dalšími elektrickými spotřebiči, žehličkou a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Stravování

mírně rozšířená kontinentální snídaně servírovaná u bazénu - dárek CK nebo za příplatek (platba na místě).

Hodnocení

ubytování vhodné pro všechny, kteří milují klid, romantiku vyvýšených míst s panoramatickým výhledem a nevadí jim pohyb na čerstvém mořském vzduchu.

Vzdálenosti

od pláže: cca 420 m. od centra Plakias: cca 350 m.

Příplatky

snídaně: 100 Kč/os./den večeře: 270 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den 1lůžkové studio: 400 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m
vzdálenost od Letiště: 120 km
Nákupní možnosti: 350 m

Počasí

Kréta

20°C Polojasno

×