800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PLAKIAS PANORAMA

Apartmán se nachází v přízemí v nově vybudovaném areálu v Plakiasu asi 100 m od místní komunikace. Od areálu se rychle dostanete na východní část pláže Plakias. Ta je v tomto místě nejkrásnější a vytváří zde písečné duny. Do centra městečka Plakias se dostanete asi za 10 minut pohodlnou chůzí buď po silnici nebo po pobřežní promenádě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Alianthos Beach)

Poloha

apartmán se nachází v přízemí v areálu apartmánů vybudovaném v roce 2010 na okraji letoviska Plakias asi 100 m od místní komunikace. Od areálu se asi po 400 m dostanete na východní část pláže Plakias. Ta je v tomto místě nejkrásnější a vytváří zde písečné duny. Centrum letoviska Plakias je vzdáleno asi 10 min. chůze buď po silnici nebo po pobřežní promenádě.

Ubytování

dobře vybavený apartmán nabízí ubytování až pro čtyři osoby (maximálně tři dospělé osoby). Je zde dvoulůžková ložnice a obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami. V obývacím pokoji se nachází plně vybavený kuchyňský kout (sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednička, myčka a základní nádobí) a jídelní stůl se čtyřmi židlemi. V koupelně je sprchový kout, toaleta a pračka. Z apartmánu se vychází na menší zastíněnou terasu s posezením. Hosté apartmánu mohou využít několika bazénů postavených v kaskádě nad sebou a lehátka se slunečníky u bazénů. Apartmán je plně klimatizovaný.

Stravování

možnost dokoupení snídaní a večeří formou bohatého bufetu v hotelu Alianthos Beach (platba ve CK), který je od apartmánu vzdálen asi 600 m.

Hodnocení

komfortní ubytování s bazénem, nedaleko nejkrásnější části pláže, i pro náročné zákazníky.

Vzdálenosti

od pláže: cca 400 m. od centra: cca 800 m.

Příplatky

minimální obsazenost apartmánů Plakias Panorama: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m

Počasí

Kréta

19°C Skoro jasno

×