800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SANTA MARIA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní (Santa Maria) a večeří (hotel Alianthos Beach)

Poloha

vilka stojí v zeleni nedaleko krásné písečné pláže a několik metrů od místní komunikace, která vede do Rethymna a k pláži Damnoni. Na pláž se dostanete pohodlně za pár minut a do centra letoviska Plakias asi za 10 minut.

Ubytování

ve vilce naleznete studia se dvěma lůžky a apartmány s jednou ložnicí (manželské lůžko) a dvěma lůžky v obytné kuchyni. Jeden apartmán je v přízemí a další apartmán s velkou zastřešenou terasou ve druhém patře. Studia jsou umístěna v přízemí a prvním patře. Okolo je dobře udržovaná zahrada s trávníkem. Balkóny a terasy studií a apartmánů směřují k moři a v prvním patře je částečný, zastíněný výhled na moře. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), sejfem a WIFI (na balkónech nebo v malé recepci).

Stravování

majitelé připravují svým klientům kontinentální rozšířenou snídani, která se podává na zastíněné terase (za příplatek).

Hodnocení

ubytování na výhodném místě, odkud se dostanete na atraktivní část pláže v letovisku Plakias a zároveň rychle do centra letoviska. Majitelé jsou příjemní a pečliví.

Vzdálenosti

od pláže: cca 200 m od centra: cca 300 m

Příplatky

snídaně: 170 Kč/os./den, 120 Kč/dítě do 10 let/den večeře: 270 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den 1lůžkové studio: 400 Kč/noc minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m

Počasí

Kréta

23°C Skoro jasno

×