800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOFIA

Malý příjemný rodinný hotýlek stojí v postranní uličce nedaleko centra městečka a městské pláže, ale i velmi blízko pláže Skinos, která je v západní části městečka Plakias. Obchody a taverny jsou na dosah.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2 lůžka snídaně - možnost dokoupení večeří (taverna Gorgona)

Poloha

malý příjemný rodinný hotýlek stojí v postranní uličce nedaleko centra letoviska Plakias a městské pláže, ale i velmi blízko pláže Skinos, která je v západní části letoviska Plakias. Obchody a taverny jsou na dosah.

Ubytování

hotel prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí. Dvoulůžkové pokoje jsou moderně zařízené, mají sprchu, WC, ledničku, TV/SAT, Wi-Fi, klimatizaci (za příplatek) a balkón. Balkóny pokojů směřují do zahrady, některé k příjezdové cestě a na hory a jsou zastíněny vegetací. Malá recepce s barem a příjemným posezením a restaurací působí velmi svěže. Uprostřed hotelu je atrium s malou zahrádkou a vzrostlou araukarií, kde je možné posedět s knihou, posnídat nebo si dát něco dobrého k pití. Hosté mohou zdarma používat bazén nedalekého hotelu Costas-Chrysoula.

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně je podávána v hotelové restauraci formou bufetu. Můžete si dokoupit večeře podávané ve výborné restauraci Gorgona (předkrm nebo salát, hlavní jídlo - výběr z jídelního lístku a dezert - raki nebo meloun).

Hodnocení

doporučujeme všem, kteří mají rádi malé útulné hotely, určitě oceníte i blízkost centra letoviska Plakias a pláží.

Vzdálenosti

od pláže: cca 90 m. od centra Plakias: cca 50 m.

Příplatky

večeře: 270 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den 1lůžkový pokoj: od 500 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
vzdálenost od Letiště: 25 km

Počasí

Kréta

19°C Polojasno

×