800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL URANOS

Vila stojí v postranní uličce, která vede přímo do centra s obchody a tavernami a do malého přístavu Plakias. Na písčito-oblázkovou pláž se dostanete pohodlně po pobřežní promenádě do 5 minut. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vila stojí v postranní uličce, která vede přímo do centra s obchody a tavernami a do malého přístavu Plakias. Na písčito-oblázkovou pláž se dostanete pohodlně po pobřežní promenádě do 5 minut. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Vzdálenosti

od pláže: cca 180 m.
od centra Plakias: cca 50 m.

Ubytování

dobře a moderně vybavená prostorná studia a apartmány jsou v 1. patře a mají koupelnu se sprchou a toaletou, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizaci (za příplatek). Prostorné balkóny směřují do uličky a je z nich výhled na vzdálené vrcholky hor. Ve studiích je velká manželská postel, jedno lůžko a rozkládací gauč. Apartmány mají jednu ložnici s francouzským lůžkem, dvě lůžka v obývací části a rozkládací gauč. Hosté této vilky mohou využívat bazén blízkého hotelu Costas Chrysoula.

Informace o ubytování

2 - 5 lůžek
snídaně - možnost dokoupení večeří (taverna Mousses)

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně podávaná formou bufetu v hotelu Costas-Chrysoula.

Hodnocení

prostorné ubytování s vynikající polohou, které je vhodné i pro rodiny s dětmi

Příplatky

večeře: 250 Kč/den, dítě do 12 let: 150 Kč/den
minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 50 m

Počasí

Kréta

22°C Jasno

×