800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ASTERION BEACH

Nachází se přímo na písečné pláži, 2 km od centra Platanias, cca 15 km od města Chania, autobusová zastávka před hotelem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

5* hotel se nachází na písečně oblázkové pláži Pyrgos Psilonerou ve středisku Maleme, pouhých 15 km od města Chania. V okolí hotelu vás uchvátí malebné středisko s původní tradicí. V blízkosti hotelu naleznete jak obchody, tak i taverny a bary. Možnost využití dobrého autobusového spojení do takřka sousedícího Platanias či do Chanie.

Vybavení hotelu

Samozřejmostí vybavení je recepce otevřená 24 hodin denně s vícejazyčným personálem. Dále je v hotelovém komplexu k dispozici restaurace kde se podávají snídaně a večeře, bazén s lehátky a slunečníkem zdarma, bar, lázně, internetový koutek, bezdrátové připojení k internetu, fitnes, herna, přírodní laboratoř, malá knihovna, obchod se suvenýry, malý market, dětský koutek, konferenční místnost a velké parkoviště.

Vybavení pokoje

V hotelu Asterion naleznete 67 pokojů různých typů, všechny pokoje mají vlastní příslušenství, fén, ručníky, toaletní potřeby. V pokoji je také klimatizace, telefon, satelitní TV, trezor, lednička, psací stůl, terasa nebo balkon. V dalších druzích pokojů se objevuje zvětšovací zrcadlo v koupelně, pantofle, župan, terasa s vířivkou.

Strava

Snídaně a večeře formou bufetu

Náš názor

Jasné modré moře a dlouhé pláže vám budou odpočinkem

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Kréta

16°C Skoro jasno

×