800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FORTEZZA

Nachází se v těsné blízkosti historického centra, nedaleko přístavní promenády a pouze cca 100 m od romantického přístavu města Rethymnon. Řadu příležitostí k zábavě a nakupování naleznete v bezprostřední blízkosti hotelu. Od nejbližší pláže je vzdálen asi 400 m. Autobusové spojení do Chanie a Heraklionu (zastávka autobusu asi 700 m od hotelu). Transfer z letiště Heraklion trvá cca 2 hodiny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nachází se v těsné blízkosti historického centra, nedaleko přístavní promenády a pouze cca 150 m od romantického přístavu města Rethymnon. Řadu příležitostí k zábavě a nakupování naleznete v bezprostřední blízkosti hotelu. Od nejbližší pláže je vzdálen cca 150 m. Autobusové spojení do Chanie a Heraklionu (zastávka autobusu cca 400 m od hotelu).

Vybavení

Příjemný rodinný hotel je stylově zařízený a nabízí recepci s trezory k pronajmutí, výtah, TV koutek, místnost na snídaně a útulný bar. Ve venkovním areálu se nachází pěkný sladkovodní bazén umístěný v atriu s opalovací terasou a barem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Pokoje

Hezky a vkusně zařízené pokoje mají telefon, rádio, TV, klimatizaci, vanu, WC.

Sport

Stolní tenis.

Stravování

Snídaně.

Počasí

Kréta

13°C Jasno

×