800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STELLA KATRIN - dotované pobyty 50+

  • Nádherná písečná pláž vzdálená pouze 50 m
  • Ideální dovolená pro ty, kteří nehledají jen luxus a pláže, ale chtějí poznati i přírodu a památky střední části Kréty a jejího pobřeží

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

útulný hotel s velice příjemnou atmosférou, situován pouhých 50 metrů od pláže, se nachází v oblasti Rethymno, v bývalé rybářské vesničce Adelianos Kampos, která se postupem času proměnila ve skvěle vybavený turistický komplex, jenž nabízí turistům zázemí pro strávení plnohodnotné dovolené plné relaxace a zábavy a to nejen přes den, ale i ve večerních hodinách. 50 metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka, ze které můžete dojet do nádherného historického Rethymna, jenž je vzdáleno pouhých 6 km. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je cca 63 km.

Vybavenost

v prostorách hotelu najdete recepci, bazén, dětský bazén, TV koutek a WiFi zdarma.

Ubytování

POKOJE: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, součástí každého pokoje je balkon, klimatizace, SAT TV a chladnička.

Stravování

All Inclusive - snídaně (7:30–9:15), obědy (12:30–13:30) a večeře (19:00–21:00) formou švédských stolů. Hotelový bar (10:00- 22:00).

Pláž

nádherná písečná pláž se nachází pouhých 50 metrů od hotelu. Na pláži je zvyklostí možnost zapůjčení lehátek a slunečníků za zakoupení drinku v plážových barech.

Sport a zábava

Adelianos Kampos nabízí nejen krásné pláže a koupání, ale i velké množství taveren, velkých i malých obchodů, barů, diskoték a programů pro denní zábavu i bohatý noční život. Možnosti společenského vyžití v Adelianos Kampos jsou velice široké. Pro turisty, kteří nehledají jen luxus turistických středisek a pláže, ale mají rádi i přírodu, památky a rádi se účastní výletů, se nabízí Adelianos Kampos jako ideální výchozí místo pro poznávání střední části Kréty a jejího pobřeží. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 63 km

Počasí

Kréta

20°C Skoro jasno

×