800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OASIS

  • V této oblasti jsou písečné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Hotel s krásným výhledem.

Poloha

nad zátokou, cca 400 m od písečné pláže a cca 150 m od Národní ulice. Autobusová zastávka s pravidelným spojením do města Rethymnon (cca 12 km) cca 150 m.

Vybavení

hotel disponuje 31 pokoji. K hotelovému vybavení patří recepce s telefonem, prodej jízdenek, wi-fi zdarma ve veřejných částech hotelu (ne na pokojích). Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén se samostatným dětským bazénem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (na pláži za poplatek).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B): nabízí vanu nebo sprchu, WC, minibar (chladnička), klimatizaci (za poplatek, u rezervace all inclusive v ceně), trezor (za poplatek), telefon, TV a balkon s výhledem na moře.

Stravování

snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně formou bufetu, večeře – předkrmy, polévky a saláty formou bufetových stolů, hlavní pokrmy a dezerty servírované.

Sport/aktivity

stolní tenis, šipky. Za poplatek: biliár, na pláži vodní sporty.

Popis all inclusive

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů (salátový bar, hlavní pokrmy servírované). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje od 11:00 hod. do 22:00 hod. Snacky od 11 hod. do 16 hod. Pečivo, káva a čaj od 16:00 hod. do 17 hod. Klimatizace v ceně.

Služby delegáta

telefonický kontakt.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 12 km

Počasí

Kréta

20°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL BEGETI BAY
6,2

HOTEL BEGETI BAY

Řecko, Kréta, Scaleta

Cena od: 9 990 Kč

Pro skupinu: