800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KRINI BEACH

U pobřežní komunikace, cca 10 km od střediska Rethymno, autobusová zastávka cca 100 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

3+* hotel Krini Beach leží na severním pobřeží Kréty v oblasti Sfakaki vzdálené jen 10 km od historického centra města Rethymna (taxi 10 Euro) přímo u krásné písečné pláže (ve vodě místy kameny). Do tohoto starobylého města se dostanete autobusem (1,60 Euro), který odjíždí každých 20 minut od hotelu. Velmi rušná a živá strediska Adele a Platanas nabízející nepřeberné množství nikdy nekončící zábavy, nakupů a rozptýlení jsou vzádelna necelé 2 km. V blízkém okolí hotelu lze rozvnež nalézt řadu taveren, restaurací i minimarket. Od obou letišť v Chanii a Heraklionu je hotel vzálen cca 75 km.

Vybavení hotelu

V moderním hotelu skládajícím se z několika budov naleznete 24 hodinovou recepci, klimatizovanou loby s Wifi intenretem zdarma, bar, hlavní restauraci, snack bar se sluneční terasou nad písečnou pláží - lehátka a slunečníky jsou umístěny na stupňovité terase nad pláží, príjemný venkovní bazén s terasou, oddělený bazén pro malé děti, dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a prolezačkami pod palmami. Lehátka, slunečníky a ručníky zdarma jak na pláži tak i u bazénu. Dále hotel nabízí kulečník, šipky, internet PC a malou knihovnu. Hotel poskytuje bezbariérový přístup pro tělesně postižené. Doporučujeme půjčení auta s možností parkování přímo u hotelu zdarma.

Vybavení pokoje

Hotel je postaven v moderním řeckém stylu. V několika budovách přilehlých k moři nabízí 60 prostorných pokojů rúzných typů. Všechny jsou plně vybaveny moderním nábytkem, mají menší sociální zařízení s vanou (někde sprchový kout), fén, individuální klimatizaci, minikuchyňku s lednicí, satelitní TV, telefon, trezor (za poplatek 2 Eura/den) a balkon nebo terasu. Hotel nabízí rodinné pokoje několika druhů. Oblíbené jsou pokoje v přízemí s přímým výstupem na mini zahrádku se zahradním nábytkem, slunečníkem a 2 lehátky. Některé rodinné pokoje nabízí ubytování až pro 6 osob ve dvou oddělených pokojích. Podmínkou rodinných pokojů jsou 3 plně platící osoby.

Strava

All Inclusive 7:30 - 23:00 hodin. Na baru u bazénu se podávají během celého dne nealkoholické i místní alkoholické nápoje, domácí víno, točené pivo, káva a čaj. Kromě snídaně, oběda a večeře (vše bufetem) hotel odpoledne servíruje čaj nebo kávu s něčím sladkým na zub a od 15 do 17 hodin rovněž zmrzlinu. Na vyžádání je možné zajistit pouze polopenzi.

Hodnocení

Velice příjemný hotel splňující svými poskytovanými službami kvalitu mnohých 4* hotelů. Jedinečná poloha na břehu moře nabízí krásné zapady slunce nejen na terase či v přilehlém baru.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
vzdálenost od Letiště: 75 km
Nákupní možnosti: 2 km
Památky: 10 km

Počasí

Kréta

11°C Jasno

×