800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyANCHOR - apartmán

"Apartmánový komplex několika přízemních a patrových domků je situován v klidné části letoviska Sissi, jen pár metrů od pobřeží. Nabízí výhled na půvabný přístav nebo na krétské hory. Malá pláž, která se nachází 100 metrů od objektu, je písečná, ale pobřeží a vstup do vody jsou kamenité. Písčité pláže jsou vzdálené přibližně 600 metrů. Členité pobřeží v této oblasti zajišťuje dobré podmínky pro potápění. Pro individuální výlety a návštěvy okolí doporučujeme pronájem auta. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmánový komplex několika přízemních a patrových domků je situován v klidné části letoviska Sissi, jen pár metrů od pobřeží. Nabízí výhled na půvabný přístav nebo na krétské hory. Malá pláž, která se nachází 100 metrů od objektu, je písečná, ale pobřeží a vstup do vody jsou kamenité. Písčité pláže jsou vzdálené přibližně 600 metrů. Členité pobřeží v této oblasti zajišťuje dobré podmínky pro potápění. Pro individuální výlety a návštěvy okolí doporučujeme pronájem auta.

Ubytování

Apartmány pro 2-5 osob mají obytnou místnost se dvěma lůžky a kuchyňský kout, oddělenou ložnici s dvojlůžkem, popřípadě i třetím lůžkem, koupelnu s WC a prostornou terasu nebo balkon. Za poplatek je možnost zapojení klimatizace a pronájem trezoru.

Vybavení

V prostorném areálu je hostům k dispozici bazén a pool bar, za poplatek je možné využít internet. V hlavní budově je bar a společenská místnost.

Stravování

Bez stravování.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kréta

24°C Polojasno

×