800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVASIA VILLAGE

Hotel se nachází v klidné oblasti, přímo u moře. Přístav Sissi a možnosti pro nakupování a zábavu cca 500 m. 3x denně zdarma kyvadlová doprava na pláž Bufos (cca 900 m).

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Hotel smartline s klidnou polohou. Nachází se přímo u moře. Ve venkovním areálu se nachází bazén se 4 skluzavkami.

Poloha

přístav Sissi a možnosti pro nakupování a zábavu cca 500 m. Letiště Heraklion ca 45 km.

Pláž

malá pláž cca 500 m. 3x denně zdarma kyvadlová doprava na pláž Bufos (cca 1,2 km). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Osušky za poplatek.

Vybavení

v roce 2012 rekonstruovaný hotel disponuje 95 pokoji a je součástí hotelového komplexu SENTIDO Vasia Resort & Spa. Recepce, amfiteátr, restaurace, 3 a-la-carte restaurace (v sesterském hotelu SENTIDO Vasia Resort & Spa, gurmánská - za poplatek, italská a středomořská), 3 bary, diskotéka (v sesterském hotelu SENTIDO Vasia Resort & Spa). Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, vodní park se 4 skluzavkami, opalovací terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): individuální klimatizace, satelitní TV s hudebním kanálem, telefon, fén, trezor k pronajmutí (cca 30 €/týden), minibar (za poplatek), sprcha, WC a balkon nebo terasa. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B): cca 35 m2, 2 místnosti, obývací část s dvěma pohovkami na spaní a ložnice, jinak stejné vybavení jako A2A. Některé v mezonetovém stylu.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Možnost večeře 1x za týden v jedné z a-la-carte restaurací (nutná předchozí rezervace). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje během hlavních pokrmů a od 10.00 do 23.00 h. Během podávání hlavních pokrmů pivo, víno, nealkoholické nápoje, voda, čaj a káva. Zmrzlina a ovoce ze smartline vozíku od 10.00 do 18.00 h.

Sport/aktivity

fitness v SENTIDO Vassia Resort & Spa (od 16 let), multifunkční hřiště.

Internet

WiFi ve veřejné části zdarma. Na pokojích připojení k internetu za poplatek.

Wellness

za poplatek spa centrum s thalasso terapií (vstup od 14 let): masáže, ošetření obličeje.

Děti

2 samostatné dětské bazény (1 z toho se skluzavkami), malé dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let, červenec, srpen). Dětské židličky v restauraci, dětská postýlka na vyžádání zdarma. Maximální počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Info

místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 45 km
Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Kréta

19°C Polojasno

×