800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALYKES

Vilka je postavena ve svahu nad mořem nad místní komunikací, která vede na pláž Souda a je obklopena zelení. Na krásnou písčito-oblázkovou pláž Souda se dostanete za pár minut. V blízkosti vilky je taverna. Další taverna je přímo v zátoce u pláže Souda. Obě taverny jsou vyhlášené výbornou kuchyní. V okolí jsou další pěkné pláže. Vydáte-li se pěšky po pobřeží na východ, dorazíte asi po 3 kilometrech do Plakiasu, kde je vše, co k dovolené můžete potřebovat.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

až 6 lůžek bez stravování

Poloha

vilka je postavena ve svahu nad mořem nad místní komunikací, která vede na pláž Souda a je obklopena zelení. Na krásnou písčito-oblázkovou pláž Souda se dostanete za pár minut. V blízkosti vilky je taverna. Další taverna je přímo v zátoce u pláže Souda. Obě taverny jsou vyhlášené výbornou kuchyní. V okolí jsou další pěkné pláže. Vydáte-li se pěšky po pobřeží na východ, dorazíte asi po 40 minutách do letoviska Plakias.

Ubytování

vila vznikla přeměnou z taverny. Je nově a moderně vybavena a má 100 m², prostorná terasa vily má 70 m². Ve vile jsou tři ložnice a tři koupelny s WC. Obývací část má prostorné gauče a jídelní kout. Kuchyňský kout vily je dobře a moderně vybaven (včetně sporáku, základního nádobí, ledničky s mrazákem, různých elektrospotřebičů a myčky na nádobí). Další vybavení: pračka, TV/SAT, Wi-Fi, žehlička a fén a klimatizace (za příplatek). Z prostorné zastíněné terasy je nádherný výhled na moře. Na zahradě je venkovní gril a místo na parkování.

Hodnocení

toto ubytování doporučujeme těm, kteří vyhledávají soukromí na pláži a zajímavá místa a všem, kteří rádi vyrážejí na procházky do přírody a do hor.

Vzdálenosti

od pláže Souda: cca 200 m od letoviska Plakias: cca 3 km

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby Uvedená cena na osobu platí při obsazenosti vily minimálně 4 osobami.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
vzdálenost od Letiště: 14 km
Nákupní možnosti: 50 m

Počasí

Kréta

12°C Skoro jasno

×