800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FOTEINI A MARTHA

    Ideální místo pro ty, kteří vyhledávají větší soukromí na pláži a rádi vyrážejí na procházky do přírody a do hor

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmánový dům je postaven ve svahu nad mořem pod místní komunikací poblíž hotelu Souda Bay. Dvě malé oblázkové pláže, které se nazývají Fotinari, jsou dostupné po asfaltové komunikaci a pak po kamenných schodech za pár minut. Na písčito-oblázkovou pláž Souda je to asi 15 minut chůze. U pláže se nachází dvě vyhlášené taverny. Vydáte-li se pěšky po pobřeží na východ, dorazíte asi za 30 minut do letoviska Plakias.

Ubytování

Dvoulůžková studia jsou umístěna v přízemí. Apartmány s oddělenou ložnicí a dalším lůžkem v obytné kuchyni jsou v prvním patře. Ze studií je částečný výhled na moře zastíněný zelení, z apartmánů je pak přímý výhled na moře. Terasy a balkóny jsou zastíněné. Studia a apartmány jsou vybaveny koupelnou (sprcha, toaleta), kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Hostům je k dispozici bazén s barem (denní provoz), které patří k aparthotelu Souda Bay.

Vybavení

Klimatizace za příplatek, maximální soukromí, Bazén, výhled na moře, klidné prostředí, doporučujeme pronájem auta.

Stravování

V ceně je dobrá mírně rozšířená kontinentální snídaně, která je podávána v hotelu Souda Bay. I přes den si zde můžete dát salát, oběd a večeři, kterou vaří majitelka hotelu Souda Bay jen z čerstvých surovin. Vždy se jedná o řecké speciality.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Kréta

12°C Skoro jasno

×