800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FOTINARI

Nová vilka je postavená ve svahu nad mořem pod místní komunikací přímo proti vchodu do Souda Bay a je obklopena zelení. Dve malé oblázkové pláže, které se nazývají Fotinari, jsou dostupné po asfaltové komunikaci a pak po kamenných schodech za pár minut. Budete-li pokračovat dál po pobřeží směrem na západ, asi po 10-15 minutách dorazíte na krásnou písčito-oblázkovou pláž Souda. V okolí jsou dvě vyhlášené taverny. Vydáte-li se po pobřeží na východ, dorazíte asi za 30 minut do Plakiasu, kde je vše, co k dovolené můžete potřebovat.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-3 lůžka snídaně

Poloha

nová vilka je postavená ve svahu nad mořem pod místní komunikací poblíž hotelu Souda Bay. Dvě malé oblázkové pláže, které se nazývají Fotinari, jsou dostupné po asfaltové komunikaci a pak po kamenných schodech za pár minut. Na pláž Souda se dostanete asi za 15 minut. V okolí jsou dvě vyhlášené taverny. Vydáte-li se po pobřeží na východ, dorazíte asi za 30 minut do letoviska Plakias.

Ubytování

dvoulůžková studia jsou v přízemí. Apartmány s jednou ložnicí a dalším lůžkem v obytné kuchyni jsou v prvním patře. Ze studií je částečný výhled na moře zastíněný zelení a z apartmánů je krásný výhled na moře. Terasy a balkóny jsou zastíněné. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Hostům je k dispozici bazén s barem (denní provoz), které patří k ubytování Souda Bay.

Stravování

v ceně je dobrá mírně rozšířená kontinentální snídaně, která je podávána v hotelu Souda Bay. I přes den si zde můžete dát salát, oběd a večeři, kterou vaří majitelka hotelu Souda Bay jen z čerstvých surovin. Vždy se jedná o řecké speciality.

Hodnocení

toto ubytování doporučujeme těm, kteří vyhledávají větší soukromí na pláži a rádi vyrážejí na procházky do přírody a do hor.

Vzdálenosti

od malých pláží Fotinatri: cca 190 m + 62 schodů, cca 250 m + 30 schodů od pláže Souda: cca 1,3 km od letoviska Plakias: cca 2 km

Příplatky

1lůžkové studio: od 400 Kč/noc minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Kréta

15°C Polojasno

×