800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOUDA BAY

Nevelký rodinný komplex (budova se studii a apartmány, bar a bazén) je zasazen do svahu nad mořem. Je obklopen krásnou zahradou a stojí nad místní komunikací. Dvě malé oblázkové pláže, které se nazývají Fotinari, jsou dostupné po asfaltové komunikaci a pak po kamenných schodech za pár minut. Budete-li pokračovat dál po pobřeží na západ, asi po 1 km dorazíte na krásnou písčito-oblázkovou pláž Souda. V okolí jsou dvě vyhlášené taverny. Vydáte-li se po pobřeží na východ, dorazíte do Plakiasu (asi 2 km do centra). V Plakiasu je vše co, k dovolené můžete potřebovat.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-4 lůžka snídaně

Poloha

nevelký rodinný komplex (budova se studii a apartmány, bar a bazén) je zasazen do svahu nad mořem. Je obklopen krásnou zahradou a stojí nad místní komunikací. Dvě malé oblázkové pláže, které se nazývají Fotinari, jsou dostupné po asfaltové komunikaci a pak po kamenných schodech za pár minut. Budete-li pokračovat dál po pobřeží na západ, asi po 1 km dorazíte na krásnou písčito-oblázkovou pláž Souda. V okolí jsou dvě vyhlášené taverny. Vydáte-li se po pobřeží na východ, dorazíte do letoviska Plakias (asi 2 km do centra). V Plakiasu je vše co, k dovolené můžete potřebovat.

Ubytování

ubytování je ve dvoulůžkových studiích s možností přistýlky a v apartmánech s jednou ložnicí a s možností dalších dvou lůžek v obytné kuchyni. Ubytování je v přízemí nebo prvním patře. Některá studia a apartmány mají z balkónů a teras krásný přímý výhled na moře, některá mají výhled na moře částečně zastíněný zelení. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Hostům je k dispozici bazén s lehátky a slunečníky v dobře udržované zahradě a bar s denním provozem.

Stravování

v ceně je mírně rozšířená kontinentální snídaně, kterou připravuje sama majitelka. Snídani denně obměňuje. Přes den si zde můžete dát salát, oběd a večeři, kterou vaří majitelka z vlastních chemicky neošetřených potravin. Souda Bay je vyhlášena výbornou stravou. Výběr je malý, ale jídlo je vždy čerstvé a velmi chutné.

Hodnocení

toto ubytování doporučujeme těm, kteří vyhledávají soukromí na pláži a vyrážejí na procházky do přírody a do hor. Doporučujeme včasnou rezervaci, majitelka má řadu stálých klientů.

Vzdálenosti

od malých pláží Fotinatri: cca 180 m + 62 schodů, cca 240 m + 30 schodů od pláže Souda: cca 1,3 km od letoviska Plakias: cca 2 km

Příplatky

1lůžkové studio: od 500 Kč/noc minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Kréta

24°C Polojasno

×