800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEMERALD HOTEL AND STUDIOS

  • Letovisko Hersonissos se nachází 4 km od hotelu
  • Hotel má krásný výhled na okolní hory a olivové háje

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Příjemný rodinný hotel Emerald nabízí velmi uvolněnou a přátelskou atmosféru a má krásný výhled na okolní hory a olivové háje. V dosahu hotelu je veškerá občanská vybavenost. Je umístěn v romantické staré vesnici Malia, v blízkosti známé a vyhledávané živé pobřežní promenády a pláže Malia (cca 15 minut). Emerald Hotel and Studios nabízí klidnou a relaxační dovolenou, avšak v blízkosti památek, možnost denní a noční zábavy a krásných pláží, pro to vše je Malia vyhledávaným místem. Hlavní město Heraklion je vzdáleno 34 km, letiště 32 km, Knossos 34 km a letovisko Hersonissos 4 km.

Vybavení hotelu

Recepce, bazén, sluneční terasa, lehátka u bazénu zdarma, bar a snack bar, herna s kulečníkem, Wi-Fi jen v určitých veřejných prostorách, TV, video, kvízové večery a grilování.

Vybavení pokoje

Emerald nabízí ubytování ve studiích pro 2 - 3 osoby nebo ve standardních pokojích pro 2 osoby. Standardní pokoje pro 2 osoby mají sprchu, WC, fén, chladničku, sejf (za poplatek), klimatizaci (za poplatek), balkon nebo terasu s výhledm na hory, okolí nebo bazén. Studio pro 2 nebo 3 osoby má sprchu, WC, fén, kuchyňský kout se zákadním vybavením, chladničku, sejf (za poplatek), klimatizaci (za poplatek), balkon nebo terasu s výhledm na hory, okolí nebo bazén.

Stravování

Snídaně.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž je vzdálena cca 1,2 km (cca 15 minut). Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, stejně tak vodní sporty a další služby, které jsou na plážích poskytovány.

Sport a zábava

Wi-Fi, kulečník, vodní sporty na pláži.

Služby v ceně

Wi- Fi. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Sejf, klimatizace, internet, vodní sporty. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
vzdálenost od Letiště: 32 km

Počasí

Kréta

19°C Polojasno

×