800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AEOLUS BEACH

Hotel je umístěn přímo na pláži ve vzdálenosti cca 500 metrů od centra oblíbeného letoviska Malia, kde najdete nespočet obchůdků, barů, restaurací a několik diskoték.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel má ideální polohu, přímo na pláži v oblíbeném letovisku Malia, cca 500 metrů od jeho centra, kde najdete nespočet obchůdků, barů, restaurací a několik diskoték. Na samotném konci letoviska Malia leží zbytky jednoho z proslulých minojských paláců.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností maximálně jedné přistýlky jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha), telefonem, ledničkou, klimatizací a balkonem. Úklid pokojů 6x týdně, výměna ložního prádla 1x týdně a 2x týdně výměna ručníků.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bazény - jeden má oddělenou část pro děti a skluzavky (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), bar u bazénu s TV-SAT, biliard, wi-fi (zdarma).

9000

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu.

Pláž

Jedna z nejkrásnějších písečných pláží na Krétě s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu (lehátka a slunečníky za poplatek). Vodní sporty za poplatek.

Náš názor

Hotel je již stálicí v naší nabídce a naše cestovní kancelář ho nabízí exkluzivně v České republice. Jeho poloha přímo na písečné pláži v letovisku Malia a vybavenost 2 bazény a skluzavkou je v kategorii 3* hotelů bezkonkrenční.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Kréta

16°C Skoro jasno

×