800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KALYPSO

Hodnocení:
6,5
z 10 na základě 1 recenze
Menší, příjemný rodinný hotel postavený v tradičním krétském stylu, tvořený hlavní budovou a vedlejšími budovami – bungalovy, je situovaný u promenády mezi středisky Stalida a Malia, cca 150 m od písčité pláže, která je k dosažení pouze přes silnici – promenádu. Součástí hotelu je vyhlášená taverna, kde můžete ochutnat řecké speciality připravené nejlepším kuchařem na Krétě, autorem kuchařských knih. Obchody s potravinami, suvenýry, kavárny, taverny, restaurace, pouze pár desítek metrů od hotelu. Vzdálenost od Heraklionu cca 37 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

menší, příjemný rodinný hotel postavený v tradičním krétském stylu, tvořený hlavní budovou a vedlejšími budovami – bungalovy, je situovaný u promenády mezi středisky Stalida a Malia, 150 m od písčité pláže, která je k dosažení pouze přes silnici – promenádu. Obchody s potravinami, suvenýry, kavárny, taverny, restaurace, pouze pár desítek metrů od hotelu. Vzdálenost od Heraklionu zhruba 37 km.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace – taverna, bar-café, snack bar u bazénu, TV koutek, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, ­WiFi připojení na recepci zdarma, internetový koutek na recepci (za poplatek).

Služby za poplatek

trezor na recepci, lednička na pokoji, klimatizace (na vyžádání), lehátka a slunečníky na pláži, internetový koutek na recepci.

Ubytování

příjemně zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě umístěné v hlavní budově a bungalovech jsou vybaveny telefonem, ledničkou (za poplatek), vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo menší teráskou.

Pro děti

dětská postýlka zdarma.

Pláž

150 m od písčité pláže

Náš názor

Pěkný hotel ve stylu bungalovů v krásné zahradě s palmami je oblíbený zejména díky své poloze, v dostupnosti je jedna z nejkrásnějších pláží ve Stalidě. Součástí hotelu je taverna s vyhlášenými tradičními krétskými pokrmy. Hotel uspokojí klienty všech věkových kategorií, kteří si odpočinek na pláži nebo u bazénu rádi zpestří procházkami a zábavou v místním oblíbeném letovisku s řadou obchodů, restaurací, barů a kaváren.

Strava

Snídaně:kontinentální formou jednoduššího bufetu
Večeře:formou jednoduššího bufetu

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 37 km

Recenze

6,5
21. květen 2008 / Lucie

Názor

Celkový dojem pobytu nám znepříjemnilo jen veliké množství bodavého hmyzu, především komárů, ale i…

Celá recenze >

Počasí

Kréta

17°C Skoro jasno

×