800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SERGIANI

Studia Sergiani jsou umístěna v klidné části nedaleko centra vyhlášeného letoviska Stalida, cca 100 metrů od pláže.V blízkosti jsou taverny a obchody. Procházkou lze po promenádě dojít až do letoviska Malia (popis letoviska na str. 65). V obou těchto letoviscích najdete nespočet restaurací s tradiční i mezinárodní kuchyní, bary, obchody a obchůdky se suvenýry.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Studia Sergiani jsou umístěna v klidné části nedaleko centra vyhlášeného letoviska Stalida, cca 100 metrů od pláže.V blízkosti jsou taverny a obchody. Procházkou lze po promenádě dojít až do letoviska Malia. V obou těchto letoviscích najdete nespočet restaurací s tradiční i mezinárodní kuchyní, bary, obchody a obchůdky se suvenýry.

Ubytování

Dvoulůžková studia jsou vybavena koupelnou (WC/sprcha,fén), TV/sat, telefonem s přímou volbou, kuchyňkou (lednička, vařič, základní nádobí a varná konvice) a balkonem nebo terasou. Klimatizace a sejf za poplatek. Dětská postýlka na vyžádání.

Vybavení

Recepce, řecká taverna a bar, bazén s dětskou částí, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu, stolní tenis, kulečník, dětské hřiště. Za poplatek internet.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení snídaní a večeří v taverně přímo u domu Sergiani nebo lze navštívit místní taverny a restaurace.

Pláž

Krásná písečná pláž je vzdálena cca 100 metrů. Slunečníky a lehátka za poplatek.Vodní sporty za poplatek. vyhlášené letovisko pro klidnou i aktivní dovolenou bazén – slunečníky a lehátka zdarma řecká taverna krásná písečná pláž.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kréta

14°C Jasno

×