800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SENTIDO BLUE SEA BEACH

  • Možnost dokoupení all inclusive
  • Perfektní servis a kuchyně
  • Pro náročnější klienty
  • Rodinná dovolená

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

V klidné části rušného letoviska Stalis, centrum cca 100 m od hotelu, v okolí taverna, kavárny, obchody, zábavní podniky, lékárna, lékař, bankomaty, u hotelu autobusová zastávka.

Ubytování

Standardní klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti (formou rozkládacího gauče) v hlavní budově s výhledem na moře nebo do zahrady s balkonem nebo terasou vybavené rádiem, telefonem, TV, ledničkou, trezorem a prostornou koupelnou s vysoušečem vlasů, kabelové připojení k internetu zdarma. Přízemní bungalovy s terasou s možností soukromého bazénu nebo sdíleného bazénu, menší rodinné pokoje – 1 větší místnost z části oddělená paravanem, apartmány - 2 místnosti oddělené posuvnými prosklenými dveřmi s 1 koupelnou, prezidentské suity se 2 místnostmi oddělené dveřmi, se 2 koupelnami, vždy privátní bazén.

Vybavení

Hotelový areál postavený v krétském stylu je umístěný v rozlehlé zahradě, ve které se nachází 3 bazény pro dospělé, hlavní bazén s barem, relaxační bazén, vnitřní bazén (za poplatek). Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s venkovní terasou s výhledem na moře, restaurace a´la carte u bazénu, 2 bary u bazénu (s možnosti posezení ve vodě), hlavní bar, minimarket, internetová místnost s možností elektronických her, prádelna, amfiteatr, disko, bezbariérový přístup, stolní tenis, vodní pólo, vodní gymnastika, aerobik, jóga, šipky, boccia, trezor na pokoji zdarma, plážové osušky za vratný depozit. Služby za poplatek: Spa centrum s vnitřním bazénem (masáže, sauna, manikůra, pedikůra, kosmetika, fitness), kadeřnictví, vodní sporty na pláži, internet v internetovém koutku, lehátka a slunečníky na pláži. Pro děti: Dětská postýlka zdarma, separované dětské hřiště s mini klubem a dětským bazénem.

Stravování

All inclusive: Časná snídaně na objednávku, snídaně (07.00 – 10.00 hod.), oběd (12.30 – 14.00 hod.) a večeře (18.30 – 21.00 hod.) formou bufetu v hlavní restauraci, občerstvení ve snack baru (10.00 – 18.00 hod.), káva a zákusek (16.00 – 17.30 hod.), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (domácí víno, pivo, osvěžující nápoje, voda, ouzo, raki, řecké likéry a řecký koňak, čaj a filtrovaná káva) na hlavním baru (09.00 – 23.00 hod.) a v Nemesis Theatre (20.30 – 23.00 hod.), při příjezdu minibar s 2 nealkoholickými nápoji, 2 lahvemi vody, 2 pivy, 1 lahví vína a ovocem. Konzumace nápojů na diskotéce za úhradu.

Pláž

Široká písčitá s pozvolným vstupem do vody, místy skalními útesy, hotel od pláže dělí místní komunikace.

Náš názor

Velmi příjemný a pěkný hotelový komplex po kompletní rekonstrukci v r. 2008, vhodný pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Výborná poloha v klidném místě jinak rušného letoviska. Příjemná atmosféra, zahrada, u pláže. Blízko do centra, autobusová zastávka přímo u hotelu. Pro větší pohodlí a soukromí využijte ubytování v pokoji s vlastním bazénem.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Kréta

14°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ROYAL HEIGHTS RESORT

HOTEL ROYAL HEIGHTS RESORT

Řecko, Kréta, Stalis (Malia a Stalida)

Cena od: 25 590 Kč

Pro skupinu:

×