800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA APHRODITE

Nachází se v klidnějším místě na rozhraní rušných a oblíbených letovisek Stalida a Malia, jen 150 od pláže. Poloha ubytování je nejen ideální k prozkoumání těchto známých letovisek, plných obchodů, restaurací, barů a zábavy, ale i k poznání východní části Kréty.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Krásná rodinná vila Afrodite postavená v roce 2004, patří k ubytováním, které díky svému nízkému počtu pokojů a velké kvalitě ubytování nabízí komfortní dovolenou. Nachází se v klidnějším místě na rozhraní rušných a oblíbených letovisek Stalida a Malia, jen 150 od pláže. Poloha ubytování je nejen ideální k prozkoumání těchto známých letovisek, plných obchodů, restaurací, barů a zábavy, ale i k poznání východní části Kréty. Místní autobusy mají zastávku 100 m od hotelu.

Ubytování

Prostorná studia s jednou přistýlkou a apartmány pro čtyři osoby jsou vybavené kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), koupelnou (sprcha, WC), fénem, TV (jen na vyžádání), klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Úklid pokojů 2 x týdně, výměna ručníků a ložního prádla 2 x týdně.

Vybavení

Vila nabízí jen jedenáct ubytovacích jednotek, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), bar u bazénu.

Stravování

Kromě vlastního stravování doporučujeme navštívit místní taverny a restaurace. Majitel vily vás zve do vlastní restaurace – Irish Bar. Pokud využijete služeb této restaurace (nápoje nebo jídlo), můžete mít lehátka i slunečníky na pláži zdarma.

Pláž

Písečná pláž s oblázky je vzdálená 150 m od ubytování. Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).

Náš názor

Naše novinka na Krétě je určena pro zákazníky, kteří nepreferují ubytování ve velkých hotelových komplexech, ale vyžadují komfortní ubytování v menších soukromých vilách.

Počasí

Kréta

11°C Skoro jasno

×