800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY GIROGIALI

Ubytování přímo na pláži a výhled na moře z každého pokoje, to si přeje každý, kdo jede k moři na dovolenou. Navíc majitelé jsou upřímně milí a neodmítnou snad žádný požadavek svých hostů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Pro milovníky přírodních skvostů máme připraven velmi neobvyklý výlet do nejhlubší přírodní propasti v Evropě, do soutěsky Samaria. Pojedeme přes vysoké vrcholy plné bujné vegetace až na samotný vrchol Bílých hor. Zde začne naše pouť z náhorní plošiny Omalos, ze které poprvé spatříte ojedinělý průsmyk obklíčený okolními skalami.Cesta je téměř 18 km dlouhá a spatříte zde neuvěřitelné přírodní krásy. Na konci této cesty se vykoupete v chladivé vodě Libyjského moře a přeplavíte se na loďce do malé vesničky na samotném jihu ostrova. Doporučujeme sportovní obuv.

Popis

30/7 20 letenek navíc p.

Popis

10/8 20 letenek navíc p.

Popis

Apartmány Girogiali leží v malém a krásném turistickém letovisku Kato Stalos cca 7 km od Chanie. Slovo " Girogiali " vám umožní pochopit místo, kde jsou umístěny - kolem moře. S tím souvisí i výhled na moře, který můžete mít z každého apartmánu a vychutnat si tak například východ slunce. Zároveň ujdete jen pár kroků a ocitnete se na pláži, která bývá ohodnocena modrou vlajkou. V blízkém okolí se nacházejí obchůdky, supermarket, kavárny a internetová kavárna. Apartmány Girogiali jsou rodinný podnik s odpovídající atmosférou a doporučujeme je všem věkovým kategoriím.

Vybavení hotelu

přímo u písečné pláže recepce, TV koutek bar bazén, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma pool bar - 1x týdně řecký večer s tanci a krétskou kuchyní nedaleko supermarket

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, klimatizace, kuchyň, lednička, TV, vysoušeč vlasů, ložnice, trezor, balkon nebo terasa. Všechny apartmány mají výhled na moře. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

snídaně formou bufetu

Další údaje

28 apartmánů Úklid: 5x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 3x týdně.

Počasí

Kréta

13°C Jasno

×