800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VRITOMARTIS

Hotelové pavilóny stojí ve velmi pěkné zahradě nedaleko mořských břehů, 2 km od Chora Sfakion. Na krásnou písečno-oblázkovou pláž Filaki je to asi 650 m. V hotelu je malý mikrobus, který zdarma zajišťuje několikrát denně dopravu z hotelu k pláži a do Chora Sfakion. Na pláži Filaki je malý snack bar, který provozuje hotel.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2 - 4 lůžka polopenze  JEDINÝ NATURISTICKÝ HOTEL NA KRÉTĚ

Poloha

hotelové pavilóny stojí ve velmi pěkné zahradě nedaleko mořských břehů, 2 km od Chora Sfakion. Na krásnou písečno-oblázkovou pláž Filaki je to asi 650 m. V hotelu je malý mikrobus, který zdarma zajišťuje několikrát denně dopravu z hotelu k pláži a do Chora Sfakion. Na pláži Filaki je malý snack bar, který provozuje hotel.

Ubytování

naleznete zde vše, co k báječné dovolené patří. Pokoje s prostorným balkónem nebo terasou jsou z velké části situovány k moři. Jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, telefonem, rádiem, TV/SAT, internetem a klimatizací. Můžete si pronajmout malou ledničku. Hotel nabízí řadu sportovních možností (nově potápění). V ceně pobytu je používání tenisových kurtů, volejbalového hřiště a stolního tenisu. Můžete si také půjčit společenské hry nebo si zahrát elektronické hry. V hotelu je dětské hřiště, bazén pro děti i pro dospělé a minimarket.

Stravování

na terase hotelu je podávána polopenze formou bufetu.

Hodnocení

ubytování s vysokým standardem služeb přímo v přírodě se sportovními možnostmi, vhodné pro vyznavače nudismu a naturismu.

Vzdálenosti

od moře: cca 650 m. od Chora Sfakion: cca 2 km.

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby sleva na pronájem auta s přistavením a vrácením na letišti: 4000,- Kč/auto/4 os.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Kréta

16°C Skoro jasno

×