800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION VASSO

Penzion skládající se ze dvou patrových domků se nachází cca 40 metrů od centra letoviska, pláž je vzdálena cca 80 metrů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Penzion skládající se ze dvou patrových domků se nachází cca 40 metrů od centra letoviska, pláž je vzdálena cca 80 metrů.

Ubytování

Příjemné dvoulůžkové pokoje vybavené standardním nábytkem, balkonem či terasou se stolkem a židlemi, koupelnou se sprchou a WC.

Vybavení

Mezi oběma domky je menší terasa, obklopená zelení, se stolky a židlemi – ideální místo k příjemnému posezení. V zahradě je k dispozici dvou vařič, kde je možná příprava nenáročných jídel (pod širým nebem).

Stravování

Vlastní stravování. Fakultativně je možné dokoupit kontinentální snídaně a servírované večeře, které jsou podávány v cca 20 metrů vzdálené taverně.

Sport a zábava

Centrum letoviska nabízí několik taveren a obchůdků. Autobusové spojení s městem Lefkada.

Pláž

Pláž v Agios Nikitas, která je od studií vzdálena cca 80 metrů – z mírného kopce, je pokryta hrubším pískem a oblázky. V bezprostředním okolí střediska se nacházejí další nádherné dlouhé pláže přístupné autem nebo lodí. Nejblíže je pláž Mylos, překrásná dlouhá pláž s hrubším pískem a oblázky, která je snadno dosažitelná lodí (jezdí každých cca 10 minut – cena cca 2,- EUR), plavba trvá cca 5 minut, nebo pěšky přes kopec cca 20 minut.

Tipy

- klidná atmosféra - ideální pro relaxaci

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 40 m
Nákupní možnosti: 40 m

Počasí

Lefkada

19°C Skoro jasno

×