800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EDEN

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Eden je soubor tří samostatných luxusních vil, nacházejících se na jihu Lefkady, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Je to naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a Kefalonii.

Informace o ubytování

až 8 lůžek bez stravování

Ubytování

areál se nachází přímo na pobřeží a tvoří jej vily Adam, Eva a Rising Sun. Každá vila je zařízená osobitým africkým a koloniálním stylem do nejmenších podrobností. Celý areál je propojen zahradou a terasovitými schody, které vedou až k soukromému vstupu do moře, kde naleznete lehátka se slunečníky a vstup do moře po zapuštěných schůdkách. U moře také naleznete stylový bar pro občerstvení a odpočinek. Všechny vily mají vlastní bazén s lehátky a slunečníky. Vily jsou plně klimatizovány a je zde k dispozici Wi-Fi. U každé vily je místo pro parkování. vila Rising Sun: vila může ubytovat až šest osob.V přízemí vily se nachází velký obytný salón s TV/SAT, DVD přehrávačem a CD/Rádio přehrávačem, plně vybavená kuchyň (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledů), koupelna se sprchovým koutem a WC a jedna ložnice. V přízemí je také velká terasa s jídelním stolem a venkovním posezením zastřešeným pergolou. V 1. patře jsou dvě ložnice. U každé je vlastní koupelna, jedna je vybavena sprchovým koutem a druhá. sprchovým koutem a masážní vanou. Je zde také velký balkón zastřešený pergolou s venkovním posezením a houpací sítí. vila Adam: vila může ubytovat až šest osob. V přízemí vily se nachází kompletně vybavená kuchyňská linka (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledů), obytný salón s TV/SAT/DVD, CD/Rádio přehrávačem, koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice s manželskou postelí a velká terasa zastíněná pergolou s jídelním stolem a venkovním posezením. V 1. patře jsou dvě ložnice, každá z nich má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Vila Eva: v největší vile se pohodlně ubytuje až osm osob. V přízemí se nachází kompletně vybavená kuchyňská linka (myčka, pračka, sklokeramický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, velká lednice s filtrací vody a výrobou ledů), velký obytný salón s TV/SAT/DVD, CD/Rádio přehrávačem, koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice s manželskou postelí a zastřešená venkovní terasa s jídelním stolem a venkovním posezením. V 1. patře je pak druhá kuchyňská linka a druhý velký obytný salón. Jsou zde také dvě ložnice s vlastními koupelnami a WC a velká terasa zastřešená pergolou s jídelním stolem a venkovním posezením.

Shrnutí

luxusní ubytování, které Vám nabídne klid, romantiku a soukromí. Velkou výhodou těchto vil je soukromý vstup do moře u kterého je i stylový bar.

Vzdálenosti

od vesnice Evgiros: cca 3 km. od pláže Skidi: cca 2,5 km. od pláže Amouso: cca 3,5 km. od letoviska Vassiliki: cca 10,5 km. od letiště: cca 60 km.

Příplatky

transfer: letiště - Eden vily - letiště Uvedená cena na osobu platí při obsazenosti vily Adam a Rising Sun minimálně 4 osobami a vily Eva minimálně 6 osobami.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
vzdálenost od Letiště: 60 km

Počasí

Lefkada

20°C Skoro jasno

×