800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyELIES RESIDENCE

Přepychové moderní vily mají výbornou polohu, nachází se 2 km od hlavního města půvabného ostrova Lefkada. Residence nabízí skvostný výhled na přístav a západní část ostrova. Velkoryse působí především hlavní obytný prostor každé z vil, který disponuje velkým množstvím prostoru a světla. Vily jsou postaveny v harmonickém souladu s okolní přírodou, mají vlastní zahradu a bazén. V interiéru na první pohled zaujme designový nábytek a elegantní doplňky, které dotvářejí pocit pohodlí. Vily jsou vysoce funkční a disponují také krbem. Tento komplex doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají luxus, soukromí, výjimečné a originální prostředí a služby nejvyšší kvality. Residence Elies je místem, které rozhodně stojí za vaši pozornost.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Exkluzivně jsme pro Vás do naší nabídky zařadili i luxusní residenci Elies. Tyto přepychové moderní vily mají výbornou polohu, nachází se 2 km od hlavního města půvabného ostrova Lefkada. Residence nabízí skvostný výhled na přístav a západní část ostrova. Velkoryse působí především hlavní obytný prostor každé z vil, který disponuje velkým množstvím prostoru a světla. Vily jsou postaveny v harmonickém souladu s okolní přírodou, mají vlastní zahradu a bazén. V interiéru na první pohled zaujme designový nábytek a elegantní doplňky, které dotvářejí pocit pohodlí. Vily jsou vysoce funkční a disponují také krbem. Tento komplex doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají luxus, soukromí, výjimečné a originální prostředí a služby nejvyšší kvality. Residence Elies je místem, které rozhodně stojí za Vaši pozornost.

Vybavení hotelu

residence s luxusním bazénem slunečníky a lehátka k dispozici vlastní soukromá terasa se zahradou vhodná pro pořádání barbecue bar 2 km od hlavního města 10 km od Agios Nikitas 13 km od Kathisma beach stolní tenis, masáže za poplatek soukromé parkoviště

Vybavení pokoje

Vila Katikia I - patrová vila se 3 ložnicemi, z toho 2 v patře, každá s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, vanou a WC, jedna z koupelen s jacuzzi, prostorná obývací hala s jídelnou, plně vybavená kuchyň se spotřebiči, pračka, audio video system, klimatizace, přípojení na internet. Ložnice jsou vždy s balkonem nebo terasou. Za příplatek, možnost zajištění jednoho pokoje pro hosty s vlastním vchodem, který sousedí s vilou. Možnost ubytování pro 6 - 8 osob.

Stravování

vlastní.

Další údaje

residenční dům skládající se ze 2 budov, vily Katikia I a Katikia II ÚKLID: 2 x týdně Výměna ručníků: 2x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně

Odkaz na web

Elies Residence

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Lefkada

16°C Polojasno

×