800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL THALERO

Tento komplex studií a apartmánů se nachází v klidné části letoviska Ligia a je obklopen zahradou plnou olivovníky. Letovisko se nachází 4 km od hlavního města Lefkady.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Lygia je turistické středisko, jehož výhodou je velmi dobrá dostupnost všech možných aktivit spojených s dovolenou. Nejbližší písčito-oblázková pláž je ve vzdálenosti 180 m (doporučujeme vzít s sebou vlastní slunečník), hlavní pláž Porto Lygia, kde jsou lehátka a slunečníky za poplatek, je 650 m od Thalera. Kousek od hotelu přes silnici je pekárna, mini market, v pěší vzdálenosti naleznete také několik taveren, další a vyhlášené rybí restaurace jsou pak kolem přístavu vzdáleném 450 m. Lefkas, hlavní město ostrova je 4,5 km od hotelu. Nidri, na opačné straně od Thalera, je vzdáleno 12 km. Samotný areál hotelu Thalera je asi 20m od silnice, ve velké zahradě plné stromů a květin.

Vybavení

recepce, WiFi v celém areálu, restaurace/snack bar a bar u bazénu, terasa s venkovním bazénem a bazénem pro děti, s lehátky a slunečníky zdarma, dětský mini klub s animátorem, dětské hřiště, hřiště na volejbal a mini fotbal, 3x týdně tématické večery (řecký, italský, barbecue), hotelový bus zabezpečující zdarma několikrát denně dopravu na krásné písčité pláže situované kousek za hlavním městem Lefkas, animační programy pro děti i dospělé, večery s karaoke.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na plážích, klimatizace mimo hlavní sezónu (3EUR/den).

Ubytování

všechny pokoje jsou prostorné, v řeckém stylu a příjemně dekorované. Většina pokojů je pro 2 až 3 osoby, některé pro 4 osoby s rozkládacím čtvrtým lůžkem. Všechny jsou vybaveny koupelnou s WC, SAT/TV, klimatizací (zdarma od 5.7. do 27.8.), trezorem, malou lednicí, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Pro děti

oddělená dětská část bazénu, dětský klub, dětské hřiště.

Náš názor

Thalero komplex je koncipován pro rodiny s dětmi, velký a bezpečný areál ponořený v zeleni tomu plně odpovídá, stejně tak jako vybavený dětský klub s hotelovým animátorem a různými programy. Tomuto konceptu také odpovídá pestrá strava formou bufetu u snídaně i večeře. Doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:bufetové

Počasí

Lefkada

25°C Skoro jasno

×