800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL REFLECTIONS INN

Sympatický malý rodinný hotel s all inclusive programem v řeckém stylu, s dobře vybavenými pokoji, s oblázkovou pláží jen 120 m od hotelu, s transferem zdarma do živého střediska Nidri či do hlavního města Lafkas. Pobyt zde za mimořádně výhodné ceny doporučujeme všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

malý rodinný hotel s bazénem v Lygii (hotel má celkem 41 pokojů), jen 80 m od velké oblázkové pláže se službou poskytování lehátek a slunečníků (mezi hotelem a pláží vede silnice).   Do živého letoviska Nidri je to cca 11 km, do hlavního města Lefkas jen asi 5 km. Hotel vám zajistí zdarma 1x denně transfer do Nidri (dopoledne) a 1x denně do hlavního města Lefkas (večer). Hotel se nachází téměř naproti hotelu Porto Ligia.

Vybavení

recepce, restaurace, vnitřní bar, bar u bazénu, WiFi, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, zahrada.

Ubytování

všechny pokoje jsou účelně a příjemně zařízeny (v r. 2013 prošly pokoje renovací) a vybaveny koupelnou s WC, klimatizací (bez poplatku od 4. 7. do 26. 8.), SAT/TV, ledničkou, trezorem, vysoušečem vlasů, rychlovarnou konvicí, telefonem, balkonem či terasou. Pokoje jsou 2lůžkové a 3lůžkové. Velký rodinný pokoj má 2 oddělené ložnice, ubytovat může i 4 dospělé osoby. U tohoto pokoje doporučujeme velmi včasnou rezervaci. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Pro děti

dětská postýlka, dětská vysoká židle v restauraci.

Náš názor

Sympatický malý rodinný hotel s all inclusive programem v řeckém stylu, s pokoji po celkové rekonstrukci (v roce 2013), s oblázkovou pláží jen 80 m od hotelu, s transferem zdarma do živého střediska Nidri či do hlavního města Lefkas. Pobyt zde za mimořádně výhodné ceny doporučujeme všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové
All inclusive:snídaně (08.00-10.00 hod.), obědy (13.00-15.00 hod.), večeře (19.00-21.00 hod.) formou bufetu, lehké odpolední občerstvení (15.30-17.00 hod.), rozlévané nealkoholické (včetně ledové kávy), místní alkoholické (víno, točené pivo, ouzo) nápoje (10.30-22.30 hod.), lehátka a slunečníky u bazénu, WiFi, hotelový transfer do Nidri a do hlavního města Lefkas.

Služby za poplatek

klimatizace mimo období od 3. 7. do 28. 8. (cca 3 EUR/den), importované alkoholické nápoje, lahvové nápoje, džusy z čerstvého ovoce, káva espresso či cappuccino, čistírna prádla, pronájem kol, konzumace v baru po skončení all inclusive programu ve 22.30 hodin, lehátka a slunečníky na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km

Počasí

Lefkada

12°C Převážně oblačno