800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA MARGARITA

"studia s příjemnou atmosférou se nacházejí v klidnějším prostředí poblíž centra letoviska Nidri. Moře a přístav jsou ve vzdálenosti cca 70m, oblázková pláž cca 250m (přes silnici) a živé centrum letoviska s nákupní třídou a možnostmi denní i noční zábavy je vzdáleno cca 2 minuty chůze. Nechybí zde restaurace, taverny, kavárny, bary, zlatnictví a klenotnictví, obchody s potravinami a suvenýry. V těsné blízkosti od studií je pivní bar s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, patřící majiteli studií. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

studia s příjemnou atmosférou se nacházejí v klidnějším prostředí poblíž centra letoviska Nidri. Moře a přístav jsou ve vzdálenosti cca 70m, oblázková pláž cca 250m (přes silnici) a živé centrum letoviska s nákupní třídou a možnostmi denní i noční zábavy je vzdáleno cca 2 minuty chůze. Nechybí zde restaurace, taverny, kavárny, bary, zlatnictví a klenotnictví, obchody s potravinami a suvenýry. V těsné blízkosti od studií je pivní bar s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, patřící majiteli studií.

Ubytování

tento dvoupatrový objekt tvoří celkem 12 pokojů typu studia (2lůžková s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, kuchyňským koutem se základním vybavením, elektrickým vařičem, chladničkou, TV (místní programy) a balkónem s výhledem na letovisko nebo na okolní zástavbu. Klimatizace (za poplatek cca 3€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

malá zahrádka, pivní bar.

Stravování

vlastní s možností vaření.

Sport a zábava

slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6-8€/set/den). Na pláži je možné provozovat různé vodní sporty.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Lefkada

21°C Převážně oblačno

×