800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THEODOROS - pokoje

Starší komplex má výbornou polohu přímo v centru střediska Nidri a zároveň přímo na pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

starší komplex má výbornou polohu přímo v centru střediska Nidri a zároveň přímo na pláži.

Ubytování

apartmány v 1. patře mají jednu ložnici se dvěma lůžky, vlastní koupelnu + WC, vybavenou kuchyňku s rozkládacím lůžkem a z balkonu přímý výhled na moře. Dva apartmány ve zvýšeném přízemí mají také jednu ložnici, vlastní koupelnu + WC, balkon nebo terasu a společnou oddělenou plně vybavenou kuchyň. Apartmány jsou určeny pro 2–4 osoby (2 lůžka + 2 přistýlky). V patře jsou tři 2lůžkové pokoje, každý z nich se svou vlastní koupelnou + WC, které mohou využívat tři samostatné dvojice hostů, ale zároveň jsou velmi vhodné i pro větší rodinu či partu přátel – tyto pokoje mají přes chodbu také společnou oddělenou plně vybavenou kuchyň pro těchto 6 osob.

Vybavení

před domem, přímo u pláže je terasa s posezením, resp. několika stoly, která je určená jen pro dovolenkové obyvatele tohoto domu. Ve stínu si zde můžete číst nebo třeba posedět u oběda, který jste si sami připravili. Občerstvit se můžete u sousedního domu Gregory ´s nebo v jiném z plážových barů a restaurací v okolí. Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži.Pro děti: dětská postýlka bez příplatku.

Stravování

bez stravy, možnost snídaní a večeří za příplatek (strava se podává ve vedlejším domě Gregory’s – platí vše, co je uvedeno u jmenované ubytovací kapacity)

Pláž

přímo na oblázkovo-písčité pláži

Náš názor

Novinka v nabídce. Příjemná ubytovací kapacita s velmi domácí atmosférou. Vhodné pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Lefkada

22°C Skoro jasno

×