800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA ARGYROS

Malý rodinný penzion s celkem 5ti studii, s úžasnou poklidnou atmosférou a polohou v nekomerční části Perigiali. Malá přírodní pláž je vzdálená pouhých 90 m. Obchod, taverna a zastávka místní autobusové dopravy cca.70 m. Do centra Nidri cca.1,5 km, kde je i nejbližší bankomat. Letiště v Preveze 35 km, hlavní město Lefkas 15 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

malý rodinný penzion s celkem 5ti studii, s úžasnou poklidnou atmosférou a polohou v nekomerční části Perigiali. Malá přírodní pláž je vzdálená pouhých 90 m. Obchod, taverna a zastávka místní autobusové dopravy cca.70 m. Do centra Nidri cca.1,5 km, kde je i nejbližší bankomat. Letiště v Preveze 35 km, hlavní město Lefkas 15 km.

Ubytování

studia jsou prostorná a vkusně vybavena, mají balkón s neopakovatelným bočním výhledem na moře a ostrovy Prigiponésie a Onassisův ostrov Scorpios. Penzion má své vlastní parkoviště, Wi-Fi na pokojích zdama. Ve studiích je dobře vybavený kuchyňský kout, vlastní příslušenství (sprcha, WC), TV, klimatizace (za příplatek 6.-eur/den).
S/2: pokoj dvoulůžkem bez možnosti přistýlky.
S/3+1: pokoj s dvoulůžkem a 1 samostatným lůžkem s možností 1 přistýlky.

Stravování

vlastní.

Sport a zábava

v letovisku Nidri plážové a vodní sporty, potápění, pronájem vozidel, restaurace a bary.

Náš názor

optimální pro turisty hledající odpočinek s neopakovatelnou rodinnou atmosférou a snadnou dostupností služeb a střediska Nidri.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
vzdálenost od Letiště: 35 km
Nákupní možnosti: 70 m

Počasí

Lefkada

21°C Polojasno

×