800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ACHILLEAS

Velmi dobře vypadající vilka je ve Vassiliki Ponti a je postavena ve svahu u cesty. Cestu na pláž si můžete významně zkrátit schodištěm okolo vilky Captain Fotis. V Ponti naleznete obchody a taverny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování

Poloha

velmi dobře vypadající vilka je ve Vassiliki Ponti a je postavena ve svahu u cesty. Cestu na pláž si můžete významně zkrátit schodištěm okolo vilky Captain Fotis. V Ponti naleznete obchody a taverny.

Ubytování

studia a apartmány jsou prostorné a velmi dobře vybavené. Ubytování je ve zvýšeném přízemí (jinak na úrovni prvního patra) a dále v prvním a druhém patře. Vilka nabízí dvoulůžková studia s manželskou postelí, třílůžková studia (jedna manželská postel a další lůžko) a apartmány s jednou ložnicí (manželská postel) a obývací kuchyní, kde je rozkládací gauč pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti. Všechna studia mají výhled na moře, ze druhého patra je pak okouzlující panoramatický výhled. Studia a apartmány mají sprchu, WC, balkóny, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, klimatizaci a fén.

Hodnocení

velmi kvalitní ubytování s výhledem na moře nedaleko pláže.

Vzdálenosti

od pláže: cca 180 m. od centra Vassiliki: cca 1,7 km.

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Počasí

Lefkada

17°C Skoro jasno

×