800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAPTAIN FOTIS

Vilka stojí v mírném svahu v jedné z uliček starého Vassiliki Ponti. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti. Dva obchody a taverny jsou v blízkosti.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vilka stojí v mírném svahu v jedné z uliček starého Vassiliki Ponti. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti. Dva obchody a taverny jsou v blízkosti.

Informace o ubytování

až 5 lůžek bez stravování

Ubytování

dvoupatrová vilka prodělala celkovou rekonstrukci. V domě naleznete čtyři apartmány, vždy dva v každém patře. Každý apartmán má dvě ložnice a obytnou kuchyň s rozkládacím gaučem (páté lůžko). Ze zastíněných balkónů je nádherný panoramatický výhled na moře a na okolní ostrovy. Součástí vybavení je sprcha, WC, kuchyňský kout (včetně sporáku, základního nádobí a ledničky), TV, klimatizace a kvalitní signál Wi-Fi. Přízemí obývají majitelé vilky.

Shrnutí

ubytování ocení i nároční klienti. Největší výhodou tohoto domu je prostorné ubytování, okouzlující výhled na moře a blízkost pláže s nabídkou vodních sportů.

Vzdálenosti

od pláže: cca 80 m. od centra Vassiliki: cca 1,5 km.

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby Uvedená cena na osobu platí při obsazenosti apartmánu minimálně 4 osobami.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km

Počasí

Lefkada

23°C Jasno

×