800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EDELWEISS

Velmi příjemné vily se značnou dávkou soukromí. Romantika vyvýšeného místa a panoramatický výhled dají Vaší dovolené jiný rozměr.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

dvě moderní luxusně vybavené vilky jsou postaveny ve svahu nad cestou z Vassiliki do Agios Petros. Od vilek je úchvatný panoramatický výhled do údolí a na celý záliv. Taverny, bary a obchody naleznete v nedalekém Vassiliki. Předností tohoto místa je nejen dobrá dostupnost pláže ve Vassiliki, ale i krásných pláží západního pobřeží ostrova Lefkada.

Informace o ubytování

až 6 lůžek bez stravování

Ubytování

každá vilka má svůj vlastní bazén s lehátky a slunečníky a místo na parkování. První vila je až pro šest osob, v prvním patře má dvě ložnice, v jedné je manželská postel a v druhé jsou dvě samostatná lůžka. V přízemí v obývací kuchyni je rozkládací gauč až pro dvě osoby. Vila má dvě koupelny s WC. Druhá vila je mezonetové studio až pro čtyři osoby, nahoře v prvním patře je ložnice s manželským lůžkem, dole v obývací kuchyni je rozkládací gauč až pro dvě osoby. Ve vile je jedna koupelna s WC. Kuchyňské kouty vil jsou dobře a moderně vybaveny včetně sporáku, lednice, pračky, myčky a dalších elektrospotřebičů. Vily mají klimatizaci, TV/SAT, DVD a Wi-Fi. Z prostorných a zastíněných teras vil je krásný výhled na moře. Každá vila má venkovní gril a venkovní sprchu u bazénu.

Shrnutí

velmi příjemné vily se značnou dávkou soukromí. Romantika vyvýšeného místa a panoramatický výhled dají Vaší dovolené jiný rozměr.

Vzdálenosti

od pláže: cca 850 m. od centra Vassiliki: cca 2,8 km. od letiště Preveza: cca 68 km.

Příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby Uvedená cena v kompletním ceníku na osobu platí při obsazenosti menší vily minimálně 2 osobami a větší vily minimálně 4 osobami.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,8 km
vzdálenost od Letiště: 68 km

Počasí

Lefkada

20°C Polojasno

×