800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAKTI - studia, apartmány

"Objekt je situován asi 70 m od centrální pláže v letovisku Vassiliki. Poloha objektu je ideální pro milovníky windsurfingu; disponuje i úložným prostorem na windsurfing. Je situován v klidném prostředí; avšak nedaleko nákupních a zábavních možností. Na své si přijdou klienti; kteří upřednostňují vlastní vaření; rodiny s dětmi i ti; kteří chtějí kombinovat dovolenou na pláži se zábavou."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Objekt je situován asi 70 m od centrální pláže v letovisku Vassiliki. Poloha objektu je ideální pro milovníky windsurfingu; disponuje i úložným prostorem na windsurfing. Je situován v klidném prostředí; avšak nedaleko nákupních a zábavních možností. Na své si přijdou klienti; kteří upřednostňují vlastní vaření; rodiny s dětmi i ti; kteří chtějí kombinovat dovolenou na pláži se zábavou.

Vzdálenosti

pláže 0;7 km - letiště 65 km - centra 800 m - nákupních možností 200 m

Ubytování

studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - maximální obsazenost: 3 osoby - minimální počet dospělých osob: 2 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 1 - maximální počet dětí na přistýlce: 1 - apartmán - ložnice a obývací kuchyně s přistýlkami - maximální obsazenost: 3 osoby - minimální počet dospělých osob: 2 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 1 - maximální počet dětí na přistýlce: 1 apartmán - ložnice a obývací kuchyně s přistýlkami - maximální obsazenost: 4 osoby - minimální počet dospělých osob: 3 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 1 - maximální počet dětí na přistýlce: 1 apartmán - 2 ložnice a obývací kuchyně s přistýlkami - maximální obsazenost: 5 osob - minimální počet dospělých osob: 3 - maximální počet dospělých osob na přistýlce: 2 - maximální počet dětí na přistýlce: 2 - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - balkon nebo terasa

Pláž

písčitá s oblázky - vodní sporty za poplatek

Stravování v ceně

bez stravování

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Lefkada

23°C Skoro jasno

×