800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VALLEY HOUSE

Nové vilky jsou umístěny v úrodném údolí plném zeleně nedaleko od centra vesničky Vassiliki. Cestou zahradami se dostanete pohodlně na oblázkovou pláž Vassiliki ani ne za 15 minut a do malebného přístavu ve Vassiliki asi za 20 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování

Poloha

nové vilky stojí v úrodném údolí plném zeleně nedaleko od centra letoviska Vassiliki. Cestou zahradami se dostanete pohodlně na oblázkovou pláž Vassiliki ani ne za 15 minut a do malebného přístavu ve Vassiliki asi za 20 minut.

Ubytování

domky jsou umístěny ve velké upravené a oplocené zahradě. Naleznete zde dostatek prostoru, soukromí a klid. Na zahradě je gril a příjemné venkovní posezení. Dvoulůžková moderně vybavená studia jsou v malém útulném přízemním domečku s terasami. Do studií je možné vyžádat dětskou postýlku nebo rozkládací lůžko (pro dítě do 10 let). Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, varné konvice, ledničky a základního nádobí), TV, klimatizací (za příplatek), sejfem a fénem. Je zde místo k zaparkování auta. Majitel pronajímá svým hostům jízdní kola (cca 2 €/den).

Hodnocení

malý komorní objekt v krásném a klidném prostředí, ze kterého je snadný přístup do centra Vassiliki a na pláž, se určitě bude líbit všem, kteří mají rádi procházky a krásné výhledy do hor.

Vzdálenosti

od pláže: cca 950 m. od centra Vassiliki: cca 800 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m

Počasí

Lefkada

23°C Skoro jasno

×