800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VICKY

Velmi příjemný rodinný hotelový areál, skládající se ze šesti budov zasazených v kopci, navozující atmosféru řecké vesničky, je situován v klidném prostředí na jižním pobřeží ostrova, ve vesničce Agios Isidoros.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi příjemný rodinný hotelový areál, skládající se ze šesti budov zasazených v kopci, navozující atmosféru řecké vesničky, je situován v klidném prostředí na jižním pobřeží ostrova, ve vesničce Agios Isidoros. Od malebného městečka Plomari, kde jsou nákupní i zábavní možnosti, je to cca 2 km. Toto místo je známé též díky svým nádherným plážím a především výrobou Ouza, zajímavá jsou i zdejší muzea, která stojí za návštěvu. Plomari určitě doporučujeme během pobytu navštívit, dostupnost je autobusem, taxi (cca 5€/jízda) nebo pěšky. V blízkosti hotelu je několik minimarketů, restaurací a taveren. Doporučujeme také pronajmout si auto a poznat tak ostrov důkladněji. Velmi pěkná je pláž cca 6 km západně od Plomari, opuštěná, oblázková, oblíbená hlavně mezi místními. Dále je moc pěkný výlet na druhou nejvyšší horu ostrova, Olympos (697 m n. m.), s nádherným výhledem na celý ostrov, nahoru vede nová asfaltová silnice. Za zastavení stojí též vesnička Agiassos, na úpatí hory Olympos, proslulá řezbářstvím a výrobou keramiky. Upozorňujeme, že delegátka je přítomna jen na letišti po příletu a na odletu, během pobytu přes telefon. Stejně tak upozorňujeme, že během pobytu neorganizujeme pro tuto oblast fakultativní výlety.

Ubytování

Celková kapacita areálu je 60 pokojů (1-, 2lůžkové s možností až dvou přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem (jen 3 programy), trezorem, balkónem s výhledem do vnitrozemí, okolí nebo s bočním výhledem na moře. Jednolůžkové pokoje jsou jen s výhledem do vnitrozemí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Recepce, vstupní hala, 2 výtahy (pouze v hlavní budově), salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar, bar a restaurace u bazénu na terase, konferenční sál. Wifi zdarma po celém areálu hotelu. Zahrada, Parkoviště. Další možnost parkování je na veřejném parkovišti v blízkosti hotelu.

Stravování

Pouze snídaně - formou rozšířeného kontinentálního bufetu. Předem je možné zakoupit si večeře - 3chodové servírované menu (předkrm, hlavní chod - obvykle s výběrem z 3 různých jídel, dezert).

Pláž

Krásná oblázková pláž s průzračně čistou vodou je vzdálena cca 200 m, přes silnici. Vstup je pozvolný. Vhodné i pro šnorchlování. Na pláži je hřiště na volejbal, převlékárny a sprcha. V blízkosti pláže je taverna, minimarket, parkoviště a veřejné WC. Zdejší pláž byla oceněna modrou vlajkou, spolu s dalšími 9 plážemi na ostrově.

Sport a zábava

Bazén a malý bazének pro děti na terase s krásným výhledem na moře a překrásnými zápasy slunce, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži bývají obvykle též zdarma - podmíněno konzumací v taverně (alespoň pivo, káva nebo občerstvení), jinak za poplatek (cca 6€/set/den). Hotel pro sezónu 2014 plánuje jako novou službu pro hotelové hosty - saunu a jacuzzi (poplatky budou stanoveny před letní sezónou). Vodní sporty na pláži za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
Nákupní možnosti: 2 km

Počasí

Lesbos

31°C Polojasno

×