800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANAXOS VIEW

Kamenná vilka je postavena ve svahu, který uzavírá údolí vesničky Anaxos a záliv s nádhernou písčito-oblázkovou pláží. Od vilky vede zpevněná cesta, která se napojuje na asfaltovou málo používanou místní komunikaci, kterou se dostanete na pláž Anaxos asi za 15 min.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

kamenná vilka je postavena ve svahu, který uzavírá údolí vesničky Anaxos a záliv s nádhernou písčito-oblázkovou pláží. Od vilky vede zpevněná cesta, která se napojuje na asfaltovou málo používanou místní komunikaci, kterou se dostanete na pláž Anaxos asi za 15 min.

Vzdálenosti

od pláže: cca 350 m.
od nejbližší taverny: cca 350 m.
od nejbližšího obchodu: cca 350 m.
od centra Anaxos: cca 500 m.

Ubytování

při výstavbě vilky byly použity tradiční místní stavební materiály a majitelé se inspirovali tradiční architekturou. Hlavními dveřmi vstoupíte do prostorného obývacího pokoje s velkým kuchyňským koutem, který je vybaven sporákem, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, toasterem, rychlovarnou konvicí, základním nádobím a pračkou. Je zde rozkládací gauč, kde se mohou vyspat až dvě děti. Dále jsou ve vile dvě ložnice, jedna s velkým dvoulůžkem a koupelnou s vanou a WC, druhá se dvěma lůžky, WC a sprchou. Vila má dva velmi prostorné balkóny, které směřují k zálivu. Odtud je okouzlující panoramatický výhled na moře s pláží, vesničku Anaxos a hory. Balkóny jsou zastíněny. Ve vile je klimatizace (za příplatek), žehlička, fén, rádio s CD přehrávačem a TV.

Informace o ubytování

až 6 lůžek
bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Moutsos)

Stravování

za příplatek je možné docházet na večeře do taverny (3 chody).

Hodnocení

kvalitní ubytování se značnou dávkou soukromí a s nádherným panoramatickým výhledem na moře.

Příplatky

minimální obsazenost vily: 4 osoby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
Nákupní možnosti: 350 m

Počasí

Lesbos

25°C Jasno

×