800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELENA

Dům stojí v klidné části letoviska Anaxos, odkud se po místní komunikaci, která vede okolo supermarketu Stratos a taverny Moutsos, dostnanete na krásnou písečnou pláž Anaxos. Na pláži je sprcha a můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky. V okolí pláže jsou další taverny a kavárny, a také malé dětské hřiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

dům stojí v klidné části letoviska Anaxos, odkud se po místní komunikaci, která vede okolo supermarketu Stratos a taverny Moutsos, dostnanete na krásnou písečnou pláž Anaxos. Na pláži je sprcha a můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky. V okolí pláže jsou další taverny a kavárny, a také malé dětské hřiště.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Moutsos)

Ubytování

moderní studia po rekonstrukci jsou v prvním patře a zvýšeném přízemí. Dvoulůžková studia mají dvě samostatná lůžka, dvoulůžková studia s přistýlkou manželskou postel a pevné lůžko. Z prvního patra je přímý nebo boční výhled na moře částečně zastíněný zelení a okolní zástavbou. Ve zvýšeném přízemí směřují balkóny k místní komunikaci. Studia jsou vybavena koupelnou, WC, TV/SAT, klimatizací, fénem, žehličkou, sejfem a dobře vybaveným kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky, základního nádobí, kávovaru a dalších kuchyňských elektrospotřebičů). V sousedním supermarketu Stratos můžete uplatnit slevu ve výši 5%.

Shrnutí

kvalitní ubytovaní velmi blízko krásného koupání a za výhodnou cenu. Další předností je, že klimatizace je zahrnutá v ceně.

Vzdálenosti

od pláže: cca 120 m. od centra letoviska Anaxos: cca 200 m.

Příplatky

večeře: 450 Kč/den, dítě 2-12 let: 250 Kč/den 1lůžkové studio: 400 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m

Počasí

Lesbos

14°C Skoro jasno

×