800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANAXOS GARDEN

Příjemný rodinný komplex studií a apartmánů tvoří čtyři budovy a stojí v zahradě plné palem, banánovníků a rozkvetlých květin. Je to ideální místo pro strávení klidné rodinné dovolené.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Turisty velice oblíbená vila Anaxos Garden leží v pěkné udržované zahradě s květenou, olivovníky a palmami. K vybavení vily patří bar s nabídkou rychlého občerstvení, dětský koutek a bazén s terasou (lehátka zdarma). V blízkosti se nacházejí minimarkety, restaurace a taverny. Pěkná písečná pláž je od vily vzdálena cca 250 metrů.

Ubytování

Studia a apartmány jsou účelně zařízeny. Studia (S2) jsou dvoulůžková s možností jedné přistýlky. Vybavena jsou kuchyňskými kouty s potřebami pro vaření a stolování, vařičem, tousterem, ledničkou, TV, fénem, vlastní sprchou s WC a balkonem. Apartmány (AP2, AP3, AP4) se skládají z ložnice se dvěma lůžky a obývací částí s jedním nebo dvěma lůžky (rozkládací gauč), kde je kuchyňský kout s potřebami pro vaření a stolování, vařič, touster, lednička, TV, fén, sprcha s WC a terasa. U studií i apartmánů možnost klimatizace za poplatek (cca 5 EUR/den) a možnost pronajmutí sejfu za cca 5 EUR/pobyt.

Sport a zábava

Nabídka výletů, vodní sporty na pláži. Půjčovna aut, skútrů a jízdních kol.

Stravování

Vlastní. Možnost polopenze – 10 EUR/den, večeře 6 EUR/den, snídaně 4 EUR/den (platba na místě u delegáta).

Počasí

Lesbos

23°C Jasno

×