800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA POSEIDON

Studia Poseidon se nacházejí přímo v centru letoviska Anaxos (popis letoviska na str. 118). V blízkosti studií najdete spoustu obchůdků, taveren a restaurací.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Studia Poseidon se nacházejí přímo v centru letoviska Anaxos. V blízkosti studií najdete spoustu obchůdků, taveren a restaurací.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha+WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí) a balkonem. Možnost pronájmu klimatizace a dětské postýlky – za poplatek.

Vybavení

Hostům je k dispozici společenská místnost s TV, restaurace, bar a bazén (lehátka a slunečníky zdarma). V baru se příležitostně pořádají různé zábavné večerní programy.

Stravování

Kromě vlastního stravování doporučujeme navštívit místní taverny a restaurace. Na místě také možnost dokoupení snídaně a lehkého obědu v baru Poseidon, který je součástí areálu. U delegáta také možnost dokoupení polopenze 10 €/ osoba, snídaně 4 €/ osoba nebo večeře 7 €/ osoba, které se podávají v restauraci Tropikana vzdálené cca 450 metrů od domu Poseidon.

Pláž

Písečná pláž je vzdálena cca 5 minut chůze od studií. Lehátka a slunečníky za poplatek. Široká nabídka vodních sportů za poplatek.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Lesbos

20°C Jasno

×