800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELLA VISTA

Menší hotel Bella Vista je velmi příjemný hotel střední kategorie 3*+, ležící v malé vesničce Eftalou, jen asi 70 metrů od stejnojmenné pláže, asi kilometr od centra. Ze spousty míst v hotelu se nabízí krásné výhledy na moře. V okolí hotelu najdete několik restaurací, nejbližší obchod je cca 500 metrů od hotelu. Centrum většího letoviska Mylivos, známé hlavně svými památkami, je asi 4 kilometry od hotelu. Vydat s tam můžete například hotelovým autobusem. Nedaleko hotelu se také nachází zastávka místního linkového autobusu, kterým se můžete vydat do Anaxosu či Petry. Hotel doporučujeme klientům vyhledávajícím menší hotel s velmi dobrou polohou jak vůči pláži, tak vůči centru. Letiště je vzdáleno cca 69 kilometrů od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší hotel Bella Vista je velmi příjemný hotel střední kategorie 3*+, ležící v malé vesničce Eftalou, jen asi 70 metrů od stejnojmenné pláže, asi kilometr od centra. Ze spousty míst v hotelu se nabízí krásné výhledy na moře. V okolí hotelu najdete několik restaurací, nejbližší obchod je cca 500 metrů od hotelu. Centrum většího letoviska Mylivos, známé hlavně svými památkami, je asi 4 kilometry od hotelu. Vydat se tam můžete například hotelovým autobusem. Nedaleko hotelu se také nachází zastávka místního linkového autobusu, kterým se můžete vydat do Anaxosu či Petry. Hotel doporučujeme klientům vyhledávajícím menší hotel s velmi dobrou polohou jak vůči pláži, tak vůči centru. Letiště je vzdáleno cca 69 kilometrů od hotelu.

Ubytování

všechny pokoje jsou útulně a vkusně zařízené. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, telefon, minibar, trezor, fén, většina pokojů má balkon. Na požádání rádi zajistíme pokoj s výhledem na moře.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, snídaňová restaurace, bar, bazén, bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, možnost připojení k internetu, pro děti dětské hřiště.

1
1
1
1

Stravování

Stravování je zajištěno formou bufetové snídaně.

Sport a zábava

Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde nabídka vodních sportů na pláži a samozřejmě nabídka fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Pláž

Hotel leží cca 70 metrů od pláže Eftalou. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
vzdálenost od Letiště: 69 km
Nákupní možnosti: 500 m
Památky: 4 km

Počasí

Lesbos

19°C Polojasno

×