800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALKAIOS

již rezervován 37 x

Hotelový areál se nachází u moře, u malé oblázkové soukromé pláže (asi 220 m široké), asi 1,4 km od starověkého města Molyvos, 1,2 km od horkých pramenů Eftalou, 4 km od přístavu Petra. Od hotelu jezdí autobus do města Molyvos.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelový areál se nachází v mírném svahu přímo nad mořem (není organizovaná pláž, přírodní oblázkovo-kamenitý vstup do moře, na který se schází po schůdkách, doporučujeme boty do vody), asi 1,4 km od starověkého města Molyvos, 2,5 km od horkých pramenů Eftalou, 4 km od přístavu Petra. Hotel zajišťuje zdarma spojení minibusem do Molyvosu a zpět ve stanovených časech. Před hotelem též zastávka místní autobusové dopravy.

Vybavení

prostorný hotelový komplex nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, 2 bary, TV kout, WiFi připojení zdarma ve veřejných prostorách, 2 sladkovodní bazény, lehátka a slunečníky u bazénů, stolní tenis a lázeňské centrum, které zahrnuje 1 vnitřní bazén s jacuzzi, fitness, saunu, hammam, hydrodynamické sprchy, venkovní wellness bazén vybavený 2 jacuzzi, vodopádem a masážními tryskami a lehátka okolo bazénů.

Služby za poplatek

centrální trezor na recepci, různé typy masáží, vstup do lázeňského centra (5 EUR/vstup na 3 hodiny) za poplatek na místě.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek mají koupelnu/WC, individuální klimatizaci, TV, telefon, fén, ledničku, balkon či terasu. Dvě přistýlky možné pouze pro děti a jsou řešeny formou palandy. V případě přistýlek je na pokoji méně místa.

Pro děti

2 dětské bazény, dětská postýlka, dětská hřiště.

Náš názor

Jeden z nejkvalitnějších a nejprostornějších hotelů na ostrově Lesvos nabízí výborné služby. Výhodou je nabídka stravování formou all inclusive, poloha u moře s úžasnými výhledy na Egejské moře, areál s několika bazény i blízkost historického města Molyvos.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové
All inclusive:plná penze formou bufetu, dopolední svačina u hlavního baru (11.00–11.30), odpolední svačina v baru u bazénu (16.00–16.30), nápoje místní výroby do 23.00 (víno, pivo, ouzo, káva, čaj, nealko nápoje).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,4 km
Památky: 1,4 km

Počasí

Lesbos

25°C Jasno

×