800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY A STUDIA KIPOS

již rezervován 30 x

Hodnocení:
8,7
z 10 na základě 1 recenze
Komplex studií a apartmánů má klidnější polohu mezi olivovými a ovocnými stromy. Nejbližší pláž není organizovaná, pláž s lehátky, slunečníky, barem a vodními sporty se nachází asi 200 m přes silnici, která vede do centra letoviska Molyvos vzdáleného asi 400 m, kde jsou dispozici taverny, kavárny, bary, obchody. Nedaleko ubytování, u silnice, se nachází malá taverna, minimarket a zastávka autobusu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

komplex studií a apartmánů má klidnější polohu mezi olivovými a ovocnými stromy. Nejbližší pláž není organizovaná, pláž s lehátky, slunečníky, barem a vodními sporty se nachází asi 200 m přes silnici, která vede do centra letoviska Molyvos vzdáleného asi 400 m, kde jsou dispozici taverny, kavárny, bary, obchody. Nedaleko ubytování, u silnice, se nachází malá taverna, minimarket a zastávka autobusu.

Vybavení

2podlažní budova se 4 studii a 3 apartmány, v zahradě bazén se sladkou vodou, sprcha, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Služby za poplatek

klimatizace (mimo červenec–srpen, kdy je zdarma), lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty za poplatek na místě.

Ubytování

2lůžková studia s možností 1 přistýlky mají obývací ložnici s rozkládacím křeslem a kuchyňský kout, individuální klimatizaci (červenec/srpen zdarma), TV, lednici, koupelnu/WC, balkon či terasu. Apartmány pro 2–4 osoby mají oddělenou ložnici s 2lůžkem a obývací pokoj s rozkládacím křeslem a pohovkou.

Pro děti

dětská postýlka.

Pláž

200 m od oblázkové pláže

Náš názor

Komplex apartmánů a studií v krásné přírodě, v klidném prostředí, nedaleko centra letoviska. Ideální pro rodiny s dětmi, dvojice, pro ty, kteří chtějí být v pěším dosahu malebného městečka Molyvos. Klimatizace v červenci a srpnu v ceně.

Strava

Recenze

8,7
25. červen 2009 / Klára Malá

nádherná dovolená

jedinečná dovolená s pravým řeckým nádechem bez komerčních komplexů

Celá recenze >

Počasí

Lesbos

14°C Jasno

×