800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DELPHINIA

Hotel a přilehlé bungalovy leží v rozlehlé zahradě a přímořském háji na pahorku nad mořem ve vzdálenosti asi 1 km od centra Molyvosu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel a přilehlé bungalovy leží v rozlehlé zahradě a přímořském háji na pahorku nad mořem ve vzdálenosti asi 1 km od centra Molyvosu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v hlavní hotelové budově mají klimatizaci, vlastní příslušenství, TV, minibar, fén, balkon. Bungalovy jsou v jednopatrových pavilonech rozptýleně ve svahu v zahradě. Mají prostorné rodinné pokoje s kapacitou dvou dospělých a dvou dětí nebo tří dospělých a jednoho dítěte, klimatizaci, vlastní příslušenství, TV, minibar a terasu.

Vybavení

Recepce, bar, restaurace s terasou, hala se SAT-TV, trezor na recepci za poplatek. Bazén, restaurace u bazénu, slunečníky a lehátka u bazénu.

Stravování

Bufetové snídaně. Servírované ­večeře za příplatek.

Pláž

Oblázková pláž navazuje přímo na hotelovou zahradu, od ubytování je vzdálena asi 100 m. Mořské dno je pokryto plochými oblázkovými valouny, na které navazují písčité úseky. Na pláži jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

Čtyři tenisové kurty s osvětlením, hřiště na basketbal a minikopanou, stolní tenis. Vodní sporty na pláži. Večerní zábava v nedalekém Molyvosu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Počasí

Lesbos

13°C Jasno

×