800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MOLYVOS I

Menší hotel s příjemnou rodinnou atmosférou je postavený v tradičním venkovním stylu navozující atmosféru středověké vesnice. Hotel se nachází v klidném prostředí v překrásném a fascinujícím letovisku. Místního kamene bylo použito na stavbu zdějších budov, kde jsou dřevěné okenice, červené střechy, stejně tak interiéry navozují uvolňující pocit rustikálního prostředí. Moře a pěkná oblázková pláž je jen cca 10m přes jednosměrnou, málo frenkventovanou silnici. Centrum je vzdáleno cca 200m, zde jsou restaurace, taverny, obchody se suvenýry i potravinami, kavárny a cukrárny aj.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel postavený z kamene krásně harmonizuje se starověkou architekturou městečka Molivos. Stojí přímo nad místní oblázkovou pláží nedaleko centra městečka Molivos. Na pláž se dostanete, sejdete-li pár schodů a přejdete-li kamenem vydlážděnou promenádu, která odděluje hotel od pláže a pak pokračuje do centra. Okolí hotelu je plné zeleně a klidu.

Informace o ubytování

2-3 lůžka snídaně

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pro dítě do 12 let) jsou standardně zařízeny, mají sprchu, WC, TV, fén a klimatizaci (za příplatek). Část pokojů má balkóny situované do zeleně, z některých balkónů je výhled na starou pevnost a z některých je výhled na moře zastíněný zelení. Před hotelem je velmi příjemné posezení. Je odtud krásný výhled na moře jen mírně zastíněný mohutnými palmami. Na pláži před hotelem si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Pláž je oceněna modrou vlajkou EU.

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu v hotelové snídárně nebo na venkovní terase pod palmami.

Shrnutí

velmi příjemný hotýlek v krásném prostředí, který má tu nejlepší polohu, kterou si můžete v letovisku Molivos dopřát.

Vzdálenosti

od pláže: cca 10 m. od centra letoviska Molivos: cca 50 m.

Příplatky

1lůžkový pokoj: od 600 Kč/noc klimatizace: cca 4 EUR/den, sejf: cca 2 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 50 m
Nákupní možnosti: 200 m

Počasí

Lesbos

24°C Jasno

×