800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THEOFILOS PARADISE

Hotel Theofilos Paradise patří do kategorie takzvaných butikových hotelů. To znamená, že je menší a luxusní, s důrazem na detail a služby klientům. Leží v oblasti Hatzidimou Park, nedaleko archeologického muzea, hradu Mytilene, přístavu, centra města i pláže ( pláž Tsamakia beach je asi 300 metrů od hotelu ).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Theofilos Paradise patří do kategorie takzvaných butikových hotelů. To znamená, že je menší a luxusní, s důrazem na detail a služby klientům. Leží v oblasti Hatzidimou Park, nedaleko archeologického muzea, hradu Mytilene, přístavu, centra města i pláže ( pláž Tsamakia beach je asi 300 metrů od hotelu ). Pokud bydlíte v tomto hotelu, máte tak nějak vše v dosahu – koupání, památky, nakupování i zábavu. Zajímavostí hotelu je také to, že jeho původní budova je z roku 1912. K hotelu patří ještě dvě moderní budovy.

Ubytování

Pokoje jsou velmi vkusně a stylově zařízené. K vybavení každého z nich patří koupelna s WC, klimatizace, trezor, satelitní televize, minibar, fén, telefon a další.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bar, sauna, turecké lázně, bazén, bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, možnost výměny měny na recepci a parkoviště.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Pláž

Pláž Tsamakia beach se nachází cca 300 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde nabídka vodních sportů na pláži a naše nabídka fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Počasí

Lesbos

14°C Jasno

×