800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROSA´S HOUSE

Řadový domek se nachází na okraji centra letoviska Petra nedaleko písčito-oblázkové pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

řadový domek se nachází na okraji centra letoviska Petra nedaleko písčito-oblázkové pláže. Přesto, že se dům nalézá v centru, dá se předpokládat klidné prostředí, protože je od hlavní komunikace oddělen chodníkem a společným upraveným prostorem. Nedaleko jsou taverny, kavárny a obchody. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravy - možnost dokoupení večeří (taverna Women’s Cooperative)

Ubytování

apartmán s jednou oddělenou ložnicí a obývací kuchyní je umístěn v prvním patře, má dva balkóny (výhled na moře a do zadního dvora a zeleně). Ložnice má dvě lůžka a v obytné kuchyni je rozkládací gauč (až dvě pohodlná lůžka). Apartmán je vybaven koupelnou s vanou, WC a pračkou, TV a klimatizací (za příplatek). Kuchyňský kout je dobře vybavený (el. vařič, lednička s mrazákem, el. trouba a základní nádobí). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí

největší předností ubytování je jeho vynikající poloha v blízkosti pláže. Doporučujeme nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro páry, které upřednostňují pohodlný dosah pláže a centra letoviska Petra.

Vzdálenosti

od pláže: cca 65 m od centra letoviska Petra: cca 150 m

Příplatky

večeře: 450 Kč/den, dítě 2-12 let: 250 Kč/den minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m
Nákupní možnosti: 150 m

Počasí

Lesbos

23°C Jasno

×