800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUNSHINE

Apartmánový hotel je postavený v údolí nedaleko městské pláže a nedaleko centra Petry. Budova hotelu s barem a malým domečkem je obklopena udržovanou zahradou. Na pláž, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky, se dostanete pohodlně ani ne za 5 minut. V okolí pláže jsou první taverny a obchody.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmánový hotel je postavený v údolí nedaleko městské pláže a nedaleko centra Petry. Budova hotelu s barem a malým domečkem je obklopena udržovanou zahradou. Na pláž, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky, se dostanete pohodlně ani ne za 5 minut. V okolí pláže jsou první taverny a obchody.

Informace o ubytování

mezonetová studia 2 - 4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní (platba na místě) a večeří (taverna Women’s Cooperative)

Ubytování

mezonetová studia (až pro 4 osoby) jsou v hlavní budově hotelu. Studio má v patře manželskou postel a v obývací kuchyni rozkládací gauč (2 lůžka). Balkóny a terasy směřují k moři a k bazénu a mají přímý, boční nebo částečný, zelení zastíněný výhled na moře. Studia jsou vybaveny koupelnou, WC, TV/SAT, klimatizací (za příplatek) a fénem. Kuchyňské kouty jsou vybaveny vařičem, ledničkou, základním nádobím a některými kuchyňskými elektrospotřebiči. V objektu je Wi-Fi (za příplatek). V objektu není pitná voda. V hlavní budově hotelu jsou na vyžádání také apartmány se 2 ložnicemi (až pro 6 osob).

Stravování

u bazénu je bar, kde si můžete objednat snídani a po celý den nápoje a lehká jídla.

Shrnutí

malý komorní objekt v přírodním prostředí, ze kterého je vynikající přístup na pláž a k tavernám. Určitě bude vyhovovat i rodinám s dětmi a všem těm, kteří mají rádi ubytování s komplexními službami.

Vzdálenosti

od pláže Petra: cca 200 m. od centra Petra: cca 700 m.

Příplatky

večeře: 450 Kč/den, dítě 2-12 let: 250 Kč/den minimální obsazenost mezonetového studia: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 700 m

Počasí

Lesbos

18°C Jasno

×